Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO SPIEPRZYLEM BO W TYM ZADANIU W DWOCH PODPUNKTACH WPISALEM PO DWIE LITERKI ,RESTZA PO JEDNEJ ;///// I CO TERAZ???? ODEJMA MI PUNKTY Z CALEGO ZADANIA??? UNIEWAZNIA MATURE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onnnn napisał:
EJ NIECH MI TERAZ KTOS ROZSADNY POWIE TAM BYLO ZADANIE GDZIE W POLECENIU BYLO NAPISANE ZE MOZNA BYLO UZYC JEDNA LIETERE KILKAKROTNIE.. TZN ZE np. hipotetycznie w ZADANIU 4.1 mozna bylo zaznaczyc i `A` I `E`???????? PROSZE POWIEDZCCIE
a ja mam 6 wiec mozecie mi ufac bardziej ;p. nie - nie pamietam ile bylo tych punktow? od 4.1 do 4.8 chyba? jesli tak to kazdy punkt mial p[rzyporzadkowany jeden opis a literek ktorych bylo powiedzmy 5 mogly byc uzyte w ktorychs z tych pktow 1-8 CZYLI moglo si powtorzyc np 1-a 2-b 3- A.. mam nadzieje ze rozumiesz;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie w tych do wyboru z 3 razy A pasowało i raz C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onnn napisał:
TO SPIEPRZYLEM BO W TYM ZADANIU W DWOCH PODPUNKTACH WPISALEM PO DWIE LITERKI ,RESTZA PO JEDNEJ ;///// I CO TERAZ???? ODEJMA MI PUNKTY Z CALEGO ZADANIA??? UNIEWAZNIA MATURE??
uniewaznia mature, wyrzuca ze szkoly, rodzice wydziedziczą, z kraju zostaniesz wykopany rzegnam pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze wszystcy tu sa najmadrzejsi... cieszmy sie ze sa jeszcze tacy mardzy i wspaniali jak wy.. to ze jestescie chodzacymi geniuszami nie oznacza ze wszystcy musze byc tacy... mi szczerze mowiac podsawa z anglika sprawila problem moze nie tyle co w liscie i krotkiej formie ale wlasnie w czytaniu i sluchaniu wiec zamiast sie wymadrzac wyzywac od glabow i dowartosciowywac sie to triumfujcie po cichu, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klajster mniejszy napisał:
uniewaznia mature, wyrzuca ze szkoly, rodzice wydziedziczą, z kraju zostaniesz wykopany rzegnam pana
A TAK POWAZNIE????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wpisalam dwa razy a dwa razy b dwa razy c raz d i raz e powiedzcie jak wy! he u mnie na 6 to trzeba bylo brac udzial w ogolnopolskich konkursach czego ja nie robilam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie bylo napisane ze tata kazal mu sie ubrac to falsz bo tata sam sie poszedl ubrac, pozdro maturzysci;p ja tez dzis pisalam i chyba niespecjalnie mi poszlo niestety..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klajster mniejszy napisał:
rzegnam pana
ohoooo:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onnn napisał:
A TAK POWAZNIE????????
Po ch*** piszesz ,takie rzeczy zjebie myślisz że jesteś anonimowy i to jest śmieszne.Spier***aj lamo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po to to miejsce zeby porozmawiac o wrazeniach, wypowiadaja sie ludzie zarowno ktorym poszlo dobrzei zle, nie musicie byc tacy zawistni rozumiem ze nie kazdy liczy na 100 procent jak ja ale mozecie byc tolerancyjni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak powaznie to z tego zadania bylo 8 pkt wiec jak wpisales w jednym miejscu dwie literki to pewnie nie zalicza po prostu tego i bedziesz mial -1pkt, wiec mozesz nadal 7 pkt uzyskac janku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klajster mniejszy Ty sie martw o swój polski z taką ortografią ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura byla srednia fakt mogli dac latwiejsze ale teraz uwazam nie ma co przezywac i piszac jakies odpowiedzi zapewniac ze "ja mam piatke z angielskiego mozecie mi ufac" dla mnie to jest jeden wielki żal jak wszyscy zaczną sie licytowac ;d dlatego cierpliwi a zarazem madrzejsi poczekaja po prostu na odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK SIE NAPISALO WYPRACOWANIE I TEGO E MAILA PO POLSKU TO UZNAJA??????? wszystko dobrze TYLKO ZE PO POLSKU????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata nie kazał mu się ubrać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liza napisał:
A JAK SIE NAPISALO WYPRACOWANIE I TEGO E MAILA PO POLSKU TO UZNAJA??????? wszystko dobrze TYLKO ZE PO POLSKU????
Jesteś przehoojem Liza xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos wie o ktorej i gdzie beda wyniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po polsku powinni zaliczyć... Co prawda niby to matura z angielskiego ale co tam... Myślę że przyznają punkty za piękny język oraz użycie różnych związków frazeologicznych. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
punkty za poprawnosc dlugiej formy wypowiedzi odejmowane sa gdy przekroczy sie 25% bledow tzn co czwarte slowo moze byc niepisane niepoprawnie wiec drobnostek nie nalezy sie obawiac na prawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...